MTI Group реструктуризує сервісний бізнес: частина MTI-СЕРВІС переходить до МТІ hi-tech дистрибуція

МТІ hi-tech дистрибуція в 2021 році почне надавати послуги з ремонту та обслуговування техніки на базі активів MTI-Сервіс. Компанія МTI-Сервіс в майбутньому зосередить свою діяльність саме на спеціалізованому обслуговуванні.

Задля підвищення якості сервісного обслуговування, більшої зручності клієнтів та кінцевих споживачів Групою компаній МТІ прийнято рішення про диверсифікацію бізнесу сервісних послуг між MTI-Сервіс та MTI hi-tech дистрибуція. Цей процес включає перехід персоналу, технологій та обладнання, складських запасів, а також напрацьованого досвіду. Так, у майбутньому саме MTI hi-tech дистрибуція зосередиться на обслуговуванні техніки брендів свого портфелю. У той же час MTI-Сервіс спрямує свою діяльність на обслуговування b2c клієнтів за спеціалізованими контрактами з брендами Samsung, Motorola та Sony.

«Таким чином, ми поєднуємо продаж та сервісну підтримку під єдиним менеджментом. Партнери та клієнти компанії MTI зможуть купувати та обслуговувати техніку в єдиній точці входу – у МТІ hi-tech дистрибуція. Це дозволить нам запровадити повноцінну синергію напрямів «продаж+сервіс», – наголошує генеральний директор МТІ hi-tech дистрибуція Борис Белянський. – «Перш за все, MTI hi-tech дистрибуція робитиме акцент на сервісному обслуговуванні сегменту b2b. Ми маємо на меті продовжувати покращувати рівень сервісного та гарантійного обслуговування для партнерів та дилерів, а також розвивати післяпродажну підтримку товарів для максимальної кількості брендів з портфелю компанії».

МТІ hi-tech дистрибуція також оновлює усі процеси обслуговування сервісної структури, запроваджуючи нову процедуру прийому товару, оцінювання роботи інженерів, підвищення якості супроводу задля отримання актуальної інформації щодо станів ремонту. До того ж, оновлюються й бізнес-процеси компанії, серед яких – перехід системи обліку у нову сучасну ERP-систему Microsoft NAV.

Наступним кроком для МТІ hi-tech дистрибуція в розширенні спектру послуг буде розвиток напрямку сервісного обслуговування b2с сегменту. Зокрема, МТІ hi-tech дистрибуція здійснюватиме сервіс техніки для друку та сканування брендів Epson, Canon, Kyocera та комп’ютерних комплектуючих: материнських плат та відеокарт MSI, Gigabyte, Sapphire, Inno3D, моніторів та проекторів BenQ, Iiyama, Viewsonic, Eizo, Gigabyte, MSI та блоків безперебійного живлення APC.
Задля зручності клієнтів, сервісні підрозділи даних брендів залишаються за старою адресою у місті Києві: бул. Вацлава Гавела, 9.

«MTI-Сервіс сконцентрує свою роботу за ключовими авторизаційними контрактами. Отже, до нас за сервісом зможуть звертатися клієнти-власники техніки Samsung, телевізійної, аудіо-  та відеотехніки Sony і користувачі ігрових пристроїв цього бренду. Також ми зосередимося на роботі з обслуговування смартфонів компанії Motorola», - підкреслив директор MTI-Сервіс Олексій Роман.

Новий офіс компанії MTI-Сервіс буде розташований на вул. Білоруська, 26, що у 7 хвилинах від станції м. Лук’янівська. При цьому монобрендові столичні сервісні точки Samsung на бул. Дружби Народів, 14; пр-т Степана Бандери, 21 та бул. Лесі Українки, 4 продовжуватимуть обслуговування клієнтів за старими адресами.

Більшість процесів переходу сервісних функцій від точок МТІ-Сервіс та мережі регіональних авторизованих сервісних центрів до МТІ hi-tech дистрибуція вже відбулася. Однак, завдяки налагодженим процесам взаємодії між компаніями Групи МТІ, клієнти не відчули жодних затримок в обслуговуванні.

Довідка про компанію

MTI hi-tech дистрибуція входить до Групи компаній МТІ та є одним із найбільших в Україні мультивендорних імпортерів і дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, програмного забезпечення та хмарних сервісів. Компанія веде діяльність з 1991 року.

На сьогодні MTI hi-tech дистрибуція є авторизованим дистрибутором та сервісним партнером більш ніж 80 світових виробників техніки. Серед них: Asus, Acer, ARUBA, AMD, Schneider Electric, Canon, Dell EMC, Epson, Gamemax, Gigabyte, Goodram, HP, Hewlett Packard Enterprise, Huawei, IBM, Kingstone, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, TP-link, Samsung та ін. В Україні компанія має понад 800 партнерів: національні та спеціалізовані роздрібні мережі, інтернет-магазини, великі та середні компанії.