З Днем захисників і захисниць України!

14 жовтня для українців має багато сенсів.

День козацтва, День створення УПА, День захисників та захисниць України.

Поєднання цих святкувань — це символічний, непорушний зв’язок багатьох поколінь захисників та захисниць від козацької доби до сучасності. Нині сотні тисяч нащадків козаків продовжують розвивати кращі традиції своїх предків, котрі є для них взірцем доблесті та шляхетності.

Цього дня ми вшановуємо українських героїв та героїнь: тих, хто захищав і захищає нашу рідну землю від ворожих військ. Адже немає вищого прояву мужності, сили та честі, ніж стати на захист своєї родини, своєї землі, своєї Батьківщини. Тому сьогодні день тих, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і професіоналізм справі захисту нашої держави.

Маємо пам’ятати, що віднедавна з’явився ще один фронт. Сьогодні військові та цивільні медики борються не тільки за життя та здоров’я захисників та захисниць України і рятують поранених та травмованих, а й протистоять пандемії COVID-19. Вони щодня ризикують власним життям та здоров’ям, бо розуміють, що від них залежить життя людей.

Це свято - про справжніх, і протягом останніх восьми років стало одним з таких, що вкарбовуються в душу, не лише в календар.

Дякуємо, що тримаєте наше небо!

Дякуємо, що стали на захисті своєї родини, народу та цілісності України!

Слава Україні!