MTI Group доєднується до підтримки освітньої ініціативи «Talent Hub»

Ініціатива «Талант Хаб» - це безкоштовна програма для талановитих та мотивованих школярів, які найближчий рік визначатимуться з фахом та хочуть отримати практичні знання і підтримку безпосередньо від людей, які вже досягли успіхів в Україні.

15 вересня стартував відбір школярів 10-11 класів до освітньої програми «Талант Хаб», започаткованої випускниками програми «Відповідальне Лідерство-22» Аспен Інституту Київ. Програма ставить на меті допомогти школярам 10-11 класів визначитись з майбутньою професією та способом реалізації найкарколомніших мрій. Навчання через досвід вже успішних у своїх сферах спікерів, обмін життєвими порадами та професійними настановами, менторство буде гарантовано тим, хто пройде відбір та потрапить на 5-денний інтерактивний курс навчання у після різдвяному Львові в січні 2022. Також учасники матимуться можливість познайомитись з представниками провідних ІТ-кампаній та креативного класу, а також пройти тестування з професійної орієнтації Harrison Essessments.

Одним із ініціаторів та спікером неакадемічної навчальної програми «Талант Хаб» став Володимир Цой, президент MTI Group.

«Підтримка української освіти вже багато років є ключовим напрямком корпоративної соціальної відповідальності MTI Group. Розвинена успішна держава починається зі шкільної парти. Саме прагнення до навчання та пізнання, творчого мислення та самореалізації є запорукою достойного майбутнього. Я переконаний, що за якісні зміни на будь-якому рівні відповідають люди, саме тому бачу свій внесок у розвиток країни через інвестиції в молоді кадри. Спільними зусиллями ми зможемо ще більше наблизитися до втілення нашої місії - створення інтелектуальної основи для сильної та інноваційної держави», - поділився президент MTI Group Володимир Цой.

До освітньої програми «Талант Хаб» також приєдналися відомі представники бізнесу, громадських ініціатив та державних установ: Олег Яськів, проректор з науки УКУ, Директор Центру Шептицького, Ольга Магалецька, керівник Офісу Національної інвестиційної ради, Сергій Жила, генеральний директор інвестиційної та керуючої компанії ГК Асканія, Ольга Айвазовська, голова Правління Громадянської мережі ОПОРА та багато інших.

Освітній компонент включатиме широкий спектр тем виступів актуальних для майбутніх абітурієнтів за такими напрямками:

  • Економіка і банківська сфера;
  • Суспільні науки та демократичне управління;
  • Архітектура та дизайн;
  • Маркетинг та підприємництво;
  • Медицина;
  • ІТ

Школярі, які бажають взяти участь у конкурсі, повинні заповнити аплікаційну форму за посиланням та надати згоду батьків на участь. Особлива увага під час відбору буде приділятися мотиваційним есе претендентів.

https://talenthub.org.ua/application

Подача аплікаційних форм потенційними учасниками триває до 31 жовтня 2021 року.

Додаткові організаційні питання щодо завдань, допомоги у пошуку та заповненні аплікаційної форми, а також умов проведення конкурсу ви можете надсилати на електронну адресу talenthub2022@gmail.com