Hi-tech дистрибутор – компанія MTI – здійснила найбільший в Україні проект з переходу на ERP-систему від Microsoft

Український імпортер техніки і високотехнологічного обладнання - компанія MTI (входить до Групи MTI) - повністю перейшла на ERP-систему міжнародного рівня - Microsoft Dynamics NAV.

Одним з вирішальних критеріїв при виборі системи стало безшовне покриття типовим функціоналом всіх бізнес-процесів компанії. Одне рішення об’єднує документообіг, бухгалтерію і фінанси з урахуванням української локалізації.

Завдяки новітній системі, партнери МТІ отримують найактуальнішу інформацію про стан складу і в реальному часі відстежують зміни цін.

«Ми шукали платформу, яка дозволить автоматизувати максимальну кількість процесів взаємодії з партнерами, дасть технологічні можливості для розвитку нових інструментів роботи з їх системами та підвищить якість нашого дистриб'юторського сервісу», - зазначив генеральний директор MTI Борис Белянський.

Партнером по впровадженню ERP-системи для MTI виступила українська компанія SMART business, що є золотим партнером Microsoft (Gold Certified Partner).

 

"Для ринку України такий приклад став унікальним: вперше масштабний IT-дистрибутор зі складною інфраструктурою і комплексом послуг пішов на радикальні зміни, вирішивши відразу зв'язати всі зовнішні і внутрішні процеси компанії на одній платформі і синхронно мігрувати з декількох сервісів в єдину систему без відриву від виробництва», - підкреслює Наталія Онищук, керуючий партнер компанії SMART business.

Полегшення переходу на нову систему забезпечили вебінари та відеоінструкції для клієнтів та співробітників. На даному етапі МТІ продовжує впроваджувати новий функціонал Microsoft Dynamics NAV і працювати над сценаріями взаємодії з клієнтами.

 

«Ми розвиваємо новий Портал Клієнта. Він дозволяє клієнтам МТІ створювати замовлення, перевіряти ціни і бачити залишки товарів, відслідковувати взаєморозрахунки, заборгованості, історію заявок і повернень в режимі реального часу. З його допомогою плануємо налагодити не тільки акуратність ведення даних, але і контролювати продажі, обробку звернень та компенсації покупцям», - розповів ІТ-директора MTI Дмитро Нагорний.

 

 

Довідка: 

MTI hi-tech дистрибуція - один з найбільших в Україні мультивендорної імпортерів і дистриб'юторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність з 1991 року. Входить до Групи компаній МТІ. 

Microsoft Dynamics NAV - ERP-система міжнародного рівня від Microsoft для компаній середнього та малого бізнесу. Дозволяє комплексно управляти бізнес-процесами компанії в єдиній системі, в тому числі з широким функціоналом віддаленого доступу. Охоплює контури управління фінансами, торгівлею, логістикою, виробництвом, персоналом, дистрибуцією, взаємовідносинами з клієнтами та ін. 

SMART business - партнер по впровадженню системи Microsoft Dynamics NAV, експерт з побудови цифрової культури бізнесу. Володіє 16 золотими компетенціями Microsoft і входить в ТОП-25 партнерів Microsoft зі штучного інтелекту в світі. Представлений в 5 країнах, веде діяльність з 2009 року, надаючи послуги клієнтам по всьому світу.