Група компаній MTI переходить на віддалений режим роботи

У зв'язку з протистоянням поширенню вірусу COVID-19 і введенням карантину по всій Україні, бізнеси Групи компаній MTI переходять у віддалений режим роботи до 3 квітня 2020 року.

 

Шановні клієнти та партнери!

Група компаній MTI продовжує працювати і надавати послуги клієнтам в повному обсязі, використовуючи максимально безпечні формати взаємодії. Ми розуміємо, що соціально важливі для суспільства, тому в цей непростий для українців момент всі наші зусилля будуть направлені на підтримку налагодженої роботи бізнесів і створення безпечних умов роботи для наших співробітників. Наші офіси працюють в дистанційному режимі, ділові зустрічі і збори переведені в онлайн-режим. Комунікації ведуться звичними веб-інструментами для зв'язку.

«Здоров'я і благополуччя наших співробітників, клієнтів, партнерів - наш головний пріоритет. Поки існує небезпека перебування в місцях зборів людей, а торгово-розважальні центри закриті, робота роздрібних магазинів операційних компаній також переведена в online», - прокоментував виконавчий директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.

У своїх рішеннях Група компаній MTI дотримується постанови Кабінету Міністрів України і рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я.

«Ми впевнені, що пройдемо через цей непростий етап з гідністю і мінімальними ризиками для здоров'я і благополуччя наших людей», - підкреслив Олексій Заремба.

Всі контакти для зв'язку з Групою компаній MTI активні і зберігають свою актуальність.

+38 (044) 230-99-29
office@mtigroup.com.ua

Будьте здорові і бережіть себе!