INTERTOP Ukraine надає свій онлайн-майданчик іншим ритейлерам

З відповідним зверненням до своїх колег по бізнесу, які опинилися в скрутному становищі через закриття роздрібних магазинів на час карантину, виступив Сергій Бадрітдінов - CEO INTERTOP Ukraine (входить до Групи компаній MTI).

«Сьогодні непростий час для офлайн-ритейлу. Це виклик як для маленьких локальних виробників і офлайн-продавців, так і для великих дистриб'юторів. Тому INTERTOP прагне допомогти колегам з швидким доступом до онлайн-аудиторії лідера fashion-ринку www.intertop.ua », - зазначив у своєму зверненні на офіційній сторінці INTERTOP Ukraine в мережі Facebook Сергій Бадрітдінов.

Компанія пропонує підключення до своєї платформі не тільки ритейлерам в категоріях взуття та одягу, а й готова розширити асортимент і додати інші суміжні категорії, такі як beauty, білизна, одяг для сну.

Заявки на партнерство необхідно надсилати на
marketplace@intertop.ua


Нагадаємо, з 12 березня в Україні оголошено загальнонаціональний карантин через поширення коронавирусної інфекції COVID-19. Роздрібні магазини, які не торгують товарами першої необхідності, закриті. Карантин продовжено до 24 квітня.