У Групі компаній MTI стартував конкурс дитячих малюнків «МИ ЗЕМЛЯНИ»

Для дітей співробітників Групи компаній MTI стартував щорічний конкурс малюнків. Творча концепція конкурсу 2020 року - «МИ ЗЕМЛЯНИ». Проект реалізується в рамках КСВ-програми Групи, і в цьому році починається в період загальнонаціонального карантину.

«Поки всі вдома, діти співробітників можуть проявити творчі здібності найбільш яскраво. Це заняття надасть можливість батькам відчути ковток свободи у чотирьох стінах, а також з дозволу юних художників долучитися до втілення шедевра. Тема конкурсу як ніколи відображає масштабність часу, місця, ідей», - зазначає директор з питань соціальної політики Групи компаній MTI Тетяна Калугіна.

Роботи маленьких художників в вікових категоріях від 3-х до 14 років зможуть надсилати їх батьки - співробітники Групи компаній MTI. В умовах карантину на конкурс пріймаються не оригінали, а фотографії малюнків. При цьому, тема «МИ ЗЕМЛЯНИ» не обмежує дитячу творчість правилами, обов'язковими жанрами і художніми прийомами. Головне - відобразити особисте сприйняття теми.

До складу журі входять креативні фахівці Групи компаній MTI - дизайнери, архітектори і художники-аматори. Головою журі виступає професійна художниця, учасниця персональних виставок, викладач школи мистецтв для дітей Юлія Семенченко.

Роботи приймаються до 20 травня включно, а підсумки конкурсу будуть підведені до Дня захисту дітей - 1 червня.

Подарунки від Групи компаній MTI отримає кожен учасник проекту.

Бажаємо натхнення та ідей всім юним учасникам конкурсу!