INTERTOP Ukraine увійшов до ТОП-25 кращих роботодавців країни

Редакція журналу «Власть денег» представила рейтинг кращих роботодавців України. До топ-25 найкращих компаній потрапив omni-fashion ритейлер INTERTOP, що входить до складу Групи компаній MTI.

Загалом до переліку потрапили як компанії з українськими власникамитак і дочірні підприємства зарубіжних компаній із різних галузейагробізнес і консалтингFMCG і промисловістьритейлтелеком і ITЕксперти оцінювали позиціонування компанії на ринку праці, фінансову платоспроможність, програми соціальної відповідальності, наявність освітніх програм для розвитку співробітників.

Особливо актуальною в цьому році була оцінка збереження числа співробітників і рівня заробітної плати в компаніях, котрі успішно протистоять викликам пандемії, але на перше місце рейтинг традиційно ставить загальні умови працевлаштування і турботу компанії про своїх співробітників, а також можливості для їх професійного і кар'єрного зростання. Також бралися до уваги особливості HR-стратегії і HR-політики компанії.

INTERTOP Ukraine уже не вперше потрапляє до рейтингів кращих роботодавців країни. Адже команда INTERTOP — це люди зі спільними цінностями та цілями, у яких горять очі і робота в руках. Компанія надихає людей бути собою, пропонує свободу. А вільні люди легко запалюються, відкриваються, запалюють інших і відкривають нове в собі. Робота в INTERTOP Ukraine — це заохочення, підтримка, мотивація, драйв, взаємоповага і здоровий змагальний дух. HR-бренд компанії #ЛЮДИНІЗАЦІЯ — все про те, як люди знаходять людей і залишаються з ними.