MTI Group вітає з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні партнери, клієнти та колеги!  

2021 рік був особливим для Групи компаній MTI, адже нам виповнилось 30 років. За цей час ми пройшли шлях від компанії, яка займається оптовою та роздрібною торгівлею побутовою електронікою, комп'ютерною та офісною технікою – до міжнародної групи компаній із диверсифікованим бізнесом в Україні та Казахстані.  

Цього року ми зробили все, щоб бути першими. Бути кращими. 

Ми вели за собою. Вдосконалювали та вдосконалювалися. Брали відповідальність за слова та рішення. Підтримували наших ветеранів через Благодійний Фонд «Повернись живим». Були чесними з собою, колегами і клієнтами. Робили краще з того, на що спроможні.  

Впроваджували інновації та робили нове доступнішим. Забезпечували нову якість життя, пропонуючи своїм клієнтам найкраще. Виходили за межі звичного, долали традиціоналізм, втілювали найфантастичніші ідеї. 

Ми стали ще більш згуртовані. Провели MTI Innovation Campus. Навчали та навчалися. Говорили та прислухалися. Створювали наші команди серцем. 

Ми були ефективними. Досягали максимального результату. Приймали правильні та своєчасні рішення. Будували довготривалі відносини з Kyiv School of Economics. Несли позитивні зміни у суспільство та бізнес.  

Ми надихали. Цінували свободу думки. Стали партнерами The Aspen Institute Kyiv. Обирали нестандартні рішення. Створювали. Розвивали. Укріплювали. Інтегрували. Фантастичне втілювали в реальність. Звичні речі перетворювали в свято.  

Дякуємо кожному з вас, що розділили з нами цей цікавий та динамічний рік - рік стрімких змін та нових звершень, рік непідробних цінностей і відкриттів. Дякуємо, що своїми професійними здобутками робили сильнішою нашу країну!  

Бажаємо вам, вашим рідним, близьким і командам найміцнішого здоров’я, вдячності й турботи одне про одного. Бережіть у серці вогонь до того, що вас окриляє і дає надію. Нехай новий 2022 буде сповнений щирих розмов, доброї енергії, світлих думок, свіжих ідей, змістовних результатів, надзвичайних звершень і життєвої стійкості. 

З Різдвом Христовим та Новим роком! 

 

З найкращими побажаннями, 

керівництво Групи компаній MTI