Привітання з Днем Незалежності України президента MTI Group

Дорогі друзі, партнери, клієнти!

Від імені Групи компаній МТІ вітаю із Днем Незалежності – визначним святом Української держави.

Всупереч усім випробуванням, які постали перед українським народом протягом ХХ сторіччя, нам вдалося вистояти і здобути у 1991 році омріяну незалежну державу.

Розбудова власної державності, реформування радянської моделі економіки та секторів життєдіяльності держави, розвиток інституцій громадянського суспільства – всі ці складні процеси, які переживає наша країна, стали можливими насамперед завдяки тому, що український народ має можливість власноруч творити власне майбутнє та бути господарем на своїй землі. Державна незалежність України є фундаментом нашого розвитку, запорукою структурних реформ практично в усіх суспільних галузях, передумовою наших досягнень.

MTI Group - ровесниця незалежної України. Ми разом зростали та розвивалися, освоювали нові галузі, запроваджували нові бізнеси, задавали тренди ринку. Ми постійно якісно змінювалися і не зупинялися у прагненні до вдосконалення. МTI Group стала надійною точкою опори суспільства і держави, фундаторами та лідерами інноваційних змін, які задають вектор розвитку ринку протягом 30 років.

Кожною своєю дією ми підтримуємо європейський вибір України, розвиваємо інновації та робимо світові технології та модні віяння досяжними для українців. Ми творимо Україну разом!

Ми не маємо права зупинятися на досягнутому та мусимо продовжити реформування нашого суспільного життя. Ми віримо, що незалежна Україна – це децентралізоване, відкрите, прозоре суспільство з високим рівнем життя, якісними медициною і освітою, зрозумілими і простими умовами для підприємництва, повсюдним дотриманням прав людини.

Нехай впевненість у власних силах ніколи не покидає нас, адже наше завдання – успішна, реалізована, європейська країна. Разом ми продовжимо змінювати нашу країну та досягнемо усього запланованого, адже маємо дивовижних людей, колосальні природні ресурси та фантастичні економічні перспективи. Віримо, що незалежна Україна – це країна можливостей та успіху!

Із Днем Незалежності! Зі святом!

 

Володимир Цой, 
президент Групи компаній MTI