Група MTI відрахувала до держбюджету України 825 млн. гривень податків за 1 півріччя 2020 року

За перші шість місяців 2020 року компанії групи MTI загалом сплатили до державного бюджету України 825 млн. гривень податків, що на 6,5% менше аналогічного періоду минулого року.  

Причинами незначного зменшення обсягу податків цьогоріч став вимушений локдаун: карантинні обмеження спричинили закриття роздрібних магазинів майже на 2,5 місяці - торгівля операційних бізнесів цілком перейшла в онлайн.

"Втрата оффлайн каналу продажів вимагала швидкого реагування по вдосконаленню сервісів онлайн. І в тому, що ми не зазнали значних втрат у цей складний період - цілковита заслуга команди. Ми постійно генерували унікальні пропозиції для клієнтів, швидко перевіряли гіпотези, створювали нові інструменти контактів із споживачами", - коментує директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.

Загалом, із 2015 по 2019 роки групою MTI було сплачено біля 8,5 млрд. гривень податків. Із року в рік сума таких відрахувань зростає. 

Попри негативну економічну ситуацію в країні, Група компаній  MTI продовжила не лише сплачувати всі податки в повному обсязі, але й активно допомагати протидії поширенню коронавірусу covid-19 та мінімізації наслідків захворювання. Так, у квітні було зроблено внесок на купівлю апаратів ШВЛ та 300 тис. медичних рукавичок для лікарень Києва.