UTP отримала гуманітарний вантаж від Daedo International (Іспанія)

Компанія Ukraine Taekwondo Promotion (входить до MTI Group) активно підтримує гуманітарні ініціативи та опікується долею українців, які вимушено покинули свої домівки через бойові дії.Із перших днів повномасштабного вторгнення росії UTP розпочала перемовини про підтримку українських спортсменів із головним офісом Daedo International – всесвітньо відомим виробником професійного екіпірування, обладнання, інвентаря для тхеквондо (WT).У результаті перемовин в ніч на 24 квітня до Києва прибув гуманітарний вантаж з Іспанії. Більше 2 тон продуктів харчування, серед яких – м’ясні, фруктові, овочеві консерви, печиво, соки тощо. Гуманітарний вантаж призначений для спортсменів-тхеквондистів віком від 6 до 15 років, що лишилися в Україні, і міста яких постраждали найбільше.

«Ми вітаємо щиру підтримку України з боку міжнародної спортивної спільноти, дякуємо особисто президенту компанії Daedo International містеру Chuen Wook Park за швидку та непохитну позицію. Зараз є критично важливим доносити правду про війну та гуманітарні потреби в Україні світовим партнерам», – прокоментував президент MTI Group Володимир Цой.

UTP і надалі робитиме все можливе для підтримки українських спортсменів, які опинилися в скрутному становищі: «Велика кількість сімей сьогодні покидають свої домівки без розуміння, що на них чекає попереду. Найуразливіші у цій ситуації, звичайно, діти. Допомогти їм – наш найперший обов’язок, як соціально відповідального бізнесу», – заявив директор UTP Артем Кудря.