PANDORA стала генеральним партнером церемонії ELLE STYLE AWARDS 2018

У київському IQ центрі відбулася церемонія нагородження найпрестижнішої та стильної міжнародної премії ELLE STYLE AWARDS 2018. Її генеральним партнером виступив ювелірний бренд PANDORA (офіційний дистрибутор в Україні та Казахстані – ТОВ «Амадео», входить до Групи компаній MTI).

Для номінантів fashion-індустрії ювелірний дім підготував подарунки та розробив ексклюзивні кубки, які символізують елементи нової колекції PANDORA – Reflexions. За них боролися 14 найуспішніших і стильних українців.

У спеціальній номінації бренду «Натхнення року» перемогла українська спортсменка і професійний тренер Аніта Луценко. Її нагородила директор компанії «Амадео» Євгенія Бут.

«У жовтні цього року бренд PANDORA представив один з наймасштабніших запусків останніх років – нову концепцію браслетів PANDORA Reflexions. Взяти участь у якості генерального партнера найстильнішого заходу року ELLE Style Awards і представити на ньому нові ювелірні прикраси – стало частиною нашої маркетингової стратегії 2018 року. Журнал ELLE є нашим партнером вже не перший рік. Колаборація з редакцією провідного fashion-видання підсилює ефект активностей по просуванню бренда і його колекції Reflexions на українському ринку», – зазначила Євгенія Бут.

Ще одна компанія Групи MTI – INTERTOP – отримала нагороду у номінації «Fashion Collaboration» за створення капсульної колекції BRASKA для спортсменів олімпійської збірної в рамках партнерського договору з Національним олімпійським комітетом України (НОКУ). Нагадаємо, INTERTOP став офіційним партнером НОКУ і буде поставляти взуття для українських олімпійців до 2020 року.

ELLE STYLE AWARDS – міжнародна премія в області стиля, еквівалент «Оскара» у світі моди. Вона вручається у Франції, Великобританії, Іспанії, Німеччині, Бельгії, Польщі, Нідерландах, Фінляндії, Швейцарії та Україні. Гостями церемонії в Києві стали Катя Осадча, Сергій Бабкін, MONATIK, Анатолій Анатоліч, Даша Астаф’єва, Едгар і Слава Камінські та інші українські селебрітіс.