MTI hi-tech Distribution та INTERTOP Ukraine – в ТОП-25 найуспішніших українських брендів

Журнал «Власть денег» представив свій традиційний рейтинг найуспішніших українських брендів. У ТОП-25 увійшли бізнеси Групи компаній MTI - мережа магазинів INTERTOP Ukraine і один з найбільших IT-дистриб'юторів країни - MTI hi-tech Distribution.

INTERTOP Ukraine представлений в рейтингу як найбільший український рітейлер з 25-річним досвідом роботи на ринку. У портфелі компанії 200 світових брендів, включаючи власний - Braska. У 27 містах країни знаходяться 136 магазинів мережі. Сайт intertop.ua виходить в лідери омніканальних продажів. Є у компанії і монобрендові магазини одягу та взуття: Armani Exchange, Emporio Armani, Clarks, Ecco, Geox, Marc O'Polo, Napapijri, Skechers, Timberland, американський outdoor-бренд The ​​North Face.

У ТОП-25 українських брендів  також один з найбільших імпортерів і дистриб'юторів hi-tech обладнання та інноваційних рішень MTI hi-tech Distribution. Компанія працює на ринку з 1991 року і сьогодні може похвалитися більш ніж 800 партнерами в Україні. Імпортер поставляє високотехнологічну продукцію в 120 товарних категоріях, в тому числі і медичне обладнання. Має прямі контракти з 80 світовими виробниками, серед яких: Acer, Asus, Canon, Dell EMC, Epson, Hewlett Packard, Huawei, IBM, Lenovo, Microsoft, Philips, Samsung і ін.

При створенні рейтингу враховувалася оригінальність і якість продукції, цінова політика, нестандартні маркетингові ходи. Команда творців розглядала лідерів в своїх галузях. Прагнули підкреслити, що в Україні чимало власних брендів, якими можна пишатися - зазначається у виданні «Власть денег».