MTI Group підтримує діяльність Аспен Інститут Київ

Підтримка Інституту – це можливість Аспену виконувати свою місію - сприяти розвитку лідерства, орієнтованому на тривкі цінності, надавати неупереджений майданчик для розгляду нагальних проблем суспільства. 

«Ми підтримуємо діяльність Аспен Інституту Київ задля досягнення спільної мети – розбудови в нашій країні суспільства, де хотілося б жити і працювати, роблячи світ кращим у собі, навколо себе, у своїй спільноті, країні і світі. Ми прагнемо до нової якості освіти, яка дозволить вивести наше суспільство на якісно інший рівень взаєморозуміння і взаємодії. Аспен-досвід — це можливість краще пізнати себе, познайомитись одне з одним, дружньо поспілкуватись у невимушеній атмосфері, та, врешті, знайти однодумців. Він надихає до змінотворчості та відкриває нові горизонти. Крім того, завдяки Аспен-досвіду формуються довготривалі зв’язки між лідерами. Для нас честь стати частиною Аспен-спільноти», - зазначив Володимир Цой, президент MTI Group. 

Аспен Інститут Київ – це українська позапартійна громадська спілка, що підтримує становлення ціннісно-орієнтованого лідерства, сприяє розвитку культури діалогу та створює можливості для обміну ідеями. 

Аспен Інститут Київ, як і більшість Аспен Інститутів світу, існує та реалізує свої ініціативи завдяки підтримці компаній та людей, які поділяють цінності спільноти. 

Фінансове сприяння діяльності Інституту дає можливість долучитися до нього на умовах членства. Завдяки членам Інституту, сучасні і майбутні лідери українського суспільства мають можливість осмислити фундаментальні засади розвитку людства, глибше усвідомити гуманістичні цінності і їхню роль у розвитку цивілізацій, навчитися краще розуміти іншого і разом з ним творити нові орієнтири для майбутнього. Близько 1300 українських лідерів вже мали змогу отримати Аспен-досвід.

Члени Інституту також можуть брати участь в унікальних подіях Інституту в Україні та світі, долучатися до діяльності дорадчих груп Програм Інституту, ініціювати спільні з Аспен Інститутом Київ проєкти.