MTI Системи Безпеки »з 12 липня перейменована в« Техногард »

C 12 липня 2018 року компанія «MTI Системи Безпеки» - постачальник повного комплексу послуг в сфері технічної безпеки (проектування, постачання і монтаж систем, гарантійна та сервісна підтримка) - перейменована в ТОВ «Техногард». Такі зміни зумовлені динамічним розвитком компанії та її виходом на міжнародний ринок.

За 15 років роботи компанія сформувала сильну ділову репутацію і придбала фінансову стійкість. Сьогодні «Техногард» - офіційний експортер та імпортер обладнання, який працює не тільки в Україні, але і в Казахстані, Азербайджані та Грузії. У перспективі - подальше освоєння ринку країн СНД і вихід на ринки країн Східної Європи.

У 2018-му році командою «Техногарда» був розроблений ряд унікальних комплексних рішень (готових продуктів) щодо запобігання крадіжок на підприємствах різних галузей. Зараз здійснюється їх тестування з наступною сертифікацією і патентуванням. Все це стало можливим завдяки інвестуванню в розвиток кадрового потенціалу «Техногарда» і підвищенню ефективності команди.

Згідно зі статутом компанії нову назву юридичної особи:
російською мовою - ТОВ «Техногард»,
українською мовою - ТОВ «Техногард»,
на англійській мові - Technoguard LLC.

«Для нашої компанії перейменування в ТОВ« Техногард »- це не просто« зміна вивіски », це частина нашої бізнес-стратегії, яка спрямована на розвиток міжнародного партнерства і освоєння нових ринків», - прокоментував Тимофій Іванченко, директор компанії.