За I півріччя 2022 року бізнесами Групи компаній MTI Group сплачено 756 млн грн податків

За результатами роботи у першому півріччі 2022 року бізнесами Групи компаній MTI Group сплачено податків до державного бюджету країни на загальну суму 756 млн грн. Це вагомий внесок в економіку України та спільну перемогу!

«Важливою запорукою перемоги в цій війні є економічна стабільність і спроможність держави – про це майже від самого початку заявили перші обличчя країни, закликаючи бізнес до відновлення роботи та посилення економічної потужності. Більшість бізнесів Групи взяли паузу лише на декілька днів від ранку 24 лютого – а далі ми почали посилювати економічний фронт, - коментує директор MTI Group Олексій Заремба. – Наразі усі наші зусилля як бізнесу можна поділити на декілька напрямків: виконання своїх бізнес-зобов’язань перед споживачами, партнерами, державою, фінансова допомога країні та армії, а також комплекс заходів щодо збереження бізнесу, адже і під час, і після війни ми повинні працювати, маємо давати людям роботу та податки для відновлення України».

Незважаючи на складний стан економіки країни, кровопролитну та руйнівну війну, бізнеси MTI Group продовжують працювати для мільйонів українців, надавати тисячі робочих місць та підтримувати Збройні Сили України.

Так, із початку повномасштабного вторгнення росії в Україну Група компаній MTI Group перерахувала на потреби ЗСУ, ТрО та інших силових структур вже більше 52 млн грн.