INTERTOP і PANDORA стали лідерами рейтингу Retail & Development Business Awards 2018

Мережа взуттєвих магазинів INTERTOP і ювелірна мережа PANDORA, які входять до Групи компаній MTI, стали переможцями рейтингу Retail & Development Business Awards 2018. Церемонія нагородження пройшла 14 вересня в культурно-виставковому центрі «Парковий».

У номінації «Міжнародний fashion-оператор року» перемогу здобула компанія INTERTOP.

У портфелі компанії INTERTOP понад сто брендів, включаючи власний – Braska, 14 роздрібних мереж і 2 online магазину. INTERTOP – омніканальний fashion-рітелейр №1 на території України, офіційний партнер Національного олімпійського комітету України та Федерації легкої атлетики України. Компанія успішно розвивається в Казахстані.

Ювелірна мережа PANDORA (компанія Амадео) визнана «Кращим рітейлером року в jewelry».

Амадео – єдиний офіційний дистриб’ютор всесвітньо відомого бренду в Україні та Казахстані, переможець UKRAINIAN E-COMMERCE AWARDS 2018 у номінації «Вибір споживачів в категорії Кращий Інтернет-магазин».

Рейтинг Retail & Development Business Awards 2018 включає в себе 14 номінацій. Він був складений Асоціацією рітейлерів України. В Асоціацію входять понад 100 національних брендів. Переможці рейтингу були визначені голосуванням Експертної ради Retail & Development Business Awards 2018 і відкритим голосуванням учасників ринку.