INTERTOP і Національний Олімпійський комітет України: швидше, вище, сильніше!

Компанія INTERTOP (входить до Групи компаній MTI) стала офіційним партнером Національного Олімпійського комітету України до 2020 року. Урочисте підписання договору, в якому взяли участь президент Групи компаній MTI Володимир Цой і глава НОК України Сергій Бубка, відбулося 13 вересня в музеї НСК «Олімпійський».


У церемонії взяли участь спортсмени Юнацької Олімпійської збірної України, а також чемпіон світу і Європи з боротьби греко-римського стилю Жан Беленюк, топ-менеджмент компанії INTERTOP і Групи компаній MTI, представники НОК та журналісти. Ведучим заходу став український легкоатлет, популярний теле- і радіоведучий Слава Варда.

«Корпоративна соціальна відповідальність для наc полягає не тільки в тому, що ми платимо податки, розвиваємо бізнес-середовище, покращуємо інвестиційний клімат в країні, але і в тому, що ми підтримуємо розвиток українського спорту. Девіз олімпійців: «Швидше, вище, сильніше!» перегукується з основними принципами нашого бізнесу. «Швидше» – це про те, що ми завжди намагаємося якомога оперативніше доставити наш товар в будь-яку точку країни. «Вище» – це постійне зростання якості товарів і сервісів у всіх наших магазинах. «Сильніше» – це про те, що у нас найсильніша команда, якій я пишаюся. Упевнений, що наші спортсмени у стильному, розробленому спеціально для них, взуття, виробленому в Україні, виступлять на літніх юнацьких Олімпійських іграх в Буенос-Айресі дуже гідно!», – зазначив президент Групи компаній MTI Володимир Цой, звертаючись до учасників заходу.

За результатами договору, INTERTOP стає офіційним партнером НОК і надаватиме нашим олімпійцям спеціально розроблене для них взуття бренду BRASKA, вироблене на території України.

Володимир Цой висловив надію на те, що після 2020 року така співпраця продовжиться.

«Олімпійський комітет приділяє велику увагу тісній і плідній співпраці та взаємодії з нашими хорошими друзями – спонсорами і партнерами. У наш час це дуже важливий момент! Сьогодні нам дуже приємно підтвердити наші добрі стосунки з компанією ІНТЕРТОП, яка є найбільшою мережею взуттєвих магазинів в Україні. Ми раді у вашій особі бачити надійних партнерів, друзів і однодумців. Хочу висловити щирі слова подяки Володимиру Цой, Сергію Бадрітдінову і усій вашій команді за підтримку українського спорту і наших спортсменів », – сказав президент Національного олімпійського комітету України та жива легенда легкої атлетики Сергій Бубка.

Капсульну колекцію повсякденного взуття для Юнацької Олімпійської збірної України виготовив і презентував бренд BRASKA. Спортсмени приміряли кеди з лімітованої колекції, в яких вони зможуть вже в жовтні поїхати на III Юнацькі олімпійські ігри 2018 у столиці Бразилії, Буенос-Айрес. Пізніше таке взуття з’явиться і в мережі магазинів INTERTOP.