INTERTOP перша серед великих українських компаній впровадила новітні програмні каси

Omni-fashion ритейлер INTERTOP, що входить до складу Групи компаній MTI, перейшов на новітні програмні каси Checkbox.
Завдяки інноваційному сервісу, INTERTOP зможе позбутися дорогих і неефективних касових апаратів.  

1 вересня CEO Intertop Ukraine Сергій Бадрітдінов та один із засновників  проєкту Checkbox Дмитро Дубілет провели першу операцію через програмну касу в магазині INTERTOP за адресою пр.Перемоги, 23.     

Використання традиційних кас передбачає витрати на їх купівлю та експлуатацію. Вони займають велику площу, а у разі несправності ремонт потребує багато часу 


Наразі INTERTOP Ukraine працює над встановленням програмних кас не тільки в магазинах мережі, але й онлайн.
 

«Стрімкі технологічні зміни — стратегічний напрямок розвитку INTERTOP Ukraine. Впровадження новітніх програмних кас та перехід на зручний електронний документообіг — один з важливих кроків на шляху до діджиталізації компанії і мені приємно усвідомлювати, що ми вже випереджаємо ринок», — коментує Сергій Бадрітдінов, СЕО INTERTOP Ukraine.

Перевагами використання програмних кас для INTERTOP є суттєва економія та зручність експлуатації й обліку. Продавці ж продовжать працювати із добре знайомим їм інтерфейсом. 

Checkbox проєкт, реалізований Дмитром Дубілетом та Андрієм Суховим з командою розробників. Це програма для заміни традиційних кас та інтеграції з фронт-системою. 

 «Я дуже поважаю early-адоптерів (компанії-першопрохідці - прим.ред.), особливо якщо це великі компанії. Наскільки я знаю, INTERTOP став першою мережею в Україні, що почала масово переходити з традиційних кас на програмні. Я з цього приводу спеціально поїхав і купив через нашу касу собі нові кросівки», — розповів Дмитро Дубілет.

INTERTOP Ukraine  - омніканальна fashion-компанія №1 в Україні. Перший магазин було відкрито у лютому 1994. Сьогодні мережа нараховує 136 офлайн магазини у 28 містах України.

У портфелі компанії більше 200 світових брендів,  45 українських та колекції власної торгової марки - Braska.