INTERTOP відкрив першу в Україні інтерактивну екостежку

Компанія INTERTOP (входить до Групи компаній MTI) 24 травня відкрила в Голосіївському парку Києва першу в країні інтерактивну екостежку. Проект здійснено за підтримки Міністерства екології та природних ресурсів України.

«За даними досліджень 10-хвилинна прогулянка здатна позбавити від безсоння, а 25 хвилин пішої ходи щоденно продовжують життя на 3-7 років. Тому ми хочемо, щоб якомога більше людей гуляли на свіжому повітрі, щоб вони знали, яка чудова природа в нашій країні. Інтерактивна екостежка в Голосіївському лісі - це тільки перший крок. Ми плануємо відкрити маршрути для пішохідних прогулянок і в інших містах України », - зазначив президент INTERTOP Сергій Бадрітдінов.

Екостежку відкривав заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко, CEO INTERTOP Ukraine Сергій Бадрітдінов, виконуючий обов'язки директора Національного природного парку «Голосіївський» Олександр Чорнобров та спеціальна гостя - телеведуча Ольга Фреймут. Першу екскурсію екостежкою провела екоблогер Маріанна Бойко.

«Наша екостежка - це 3 км, наповнені красою, здоров'ям, цікавими і унікальними активностями. Наприклад, можна буде обійняти найбільший дуб, шириною 7 метрів, та порахувати, скільки друзів для цього необхідно. Відчути на дотик лапки борсука і лисиці - це такі речі, які ти у звичайній природі не зустрінеш. Закохуючись у природу, ми починаємо більше піклуватися про неї, з'являється така надбудова в свідомості», - розповіла про проект директор з маркетингу INTERTOP Валерія Толочина.

Під час прогулянки по стежці можна дізнатися про складові екосистеми і навчитися дбати про природу.

«Головна мета проекту - просвітництво. Дати дорослим і дітям, які прийдуть сюди на прогулянку, розуміння того, що відбувається в екосистемі, що таке довкілля і навіщо його берегти. Ми плануємо продовжувати цю роботу і далі - в Національному природному парку «Голосіївський» має постати сучасний екоосвітній центр», - сказав заступник міністра екології та природних ресурсів України Василь Полуйко.

Кожен може залучитися до проекту, придбавши речі для прогулянок з нової лімітованої колекції, зазначеної знаком екостежки, - стрілкою. Кошти від продажу буде спрямовано на створення екотропінок в різних містах України.

Більше про проект можна дізнатися за посиланням https://intertop.ua/ua/ecotrop/