Шкіра як мистецтво: компанія MTI Fashion запросила до Києва італійського ремісника бренду TOD’S

Коктейль Art of leather ( «Шкіра як мистецтво») відбувся 11 квітня в київському бутіку TOD's. Ремісник бренду Маріано Мореллі продемонстрував процес створення легендарних мокасин Gommino вручну. Організатор події - компанія MTI-Fashion (входить до Групи компаній MTI).

На коктейль з нагоди першого візиту Маріано Мореллі української столиці зібралися шанувальники бренду TOD's, представники бізнесу та медіа, президент Групи компаній MTI Володимир Цой. Привітати майстра прибув посол Італії в Україні Давида ла Чечілія, а також регіональний менеджер TOD's Джованні Педроло.

Артізан Маріано Мореллі працює зі шкірою для бренду TOD's більше 30 років: він почав робити взуття ручної роботи, коли йому було 25.

«В Італії - культ ручної праці. У нас виключне ставлення до взуття, як, наприклад, у французів до вина. Особливо в регіоні Марке, куди я переїхав у віці 5 років. Тут це головний бізнес провінції. Все починається з культури взуття, вона у нас в крові. Людина може бути просто одягнена, але якщо в неї добра пара взуття - це вже говорить багато про що», - поділився ремісник Маріано Мореллі.

Створення пари шипованих мокасин Gommino - ремісничий і технологічний процес копіткої ручної праці, який включає в себе до 100 операцій. Від пошуку двох симетричних шматків шкіри до фінальної багатоетапної обробки виробу проти зношування.

Іконічної моделі Gommino більше 40 років. Її винахід втілює собою зародження бренду TOD's. Ексклюзивною рисою мокасин є відсутність підошви, замість якої вручну наносять 133 шипа з високоякісного каучуку для неймовірного комфорту і м'якості.

Компанія MTI Fashion - офіційний представник брендів TOD's Ermenegildo Zegna в Україні.