Фото-концепція 360, готові ідеї подарунків, свіжий дизайн: ювелірний бренд Pandora в Україні запустив новий сайт

Ексклюзивний офіційний дистриб’ютор ювелірних прикрас Pandora в Україні - компанія Amadeo (входить до Групи MTI) презентувала новий сайт інтернет-магазину бренду.  

Серед інновацій та сервісів сайту, що покращують customer experience: повний апгрейд візуальної частини та сторінки товару з додатковими фото, функція “фото-концепція 360” для більш детального та об’ємного ознайомлення з прикрасами. 

Користувачі вже оцінили швидкість роботи сайту, яка значно покращилася. Разом з тим, на сторінці товару з’явився новий функціонал, завдяки якому клієнти можуть одразу переглянути всі доступні варіанти металів бажаної прикраси. З’явилася можливість розділити замовника та отримувача ювелірних прикрас, таким чином робити сюрпризи та подарунки стало ще простіше та більш зручно.  

Особливої уваги заслуговує розробка розділу «Ідеї подарунків». Він пропонує широкий асортимент прикрас відповідно до обраного цінового діапазону та тематики. Служитиме підказкою для клієнтів, яким складно підібрати готовий варіант подарунку. 

Вау-сервіси досить важко вигадати, тому ми зосередились на реальних потребах клієнта. Наприклад, для чоловіків, які прагнуть зробити приємне своїй жінці, ідеї подарунків – це певна допомога при виборі. Так вони докладають мінімум зусиль та часу, який вони дуже цінують, - коментує генеральний директор Amadeo Євгенія Чижевська. - Новий дизайн сайту дарує свіжість для очей та естетичну насолоду – це так само вау-сервіс. Разом з цим зручність, швидкість, юзабіліті – все те, що робить онлайн шопінг приємним та простим”. 

У розробці, наразі, не менш цікавий функціонал сайту: особистий кабінет, блог, нові варіанти пошуку товарів, інформація про сумісність кожної прикраси, готові комплекти на комбінації прикрас, чат-боти та зручний додаток для смартфона клієнтів бренду. 

Купувати ювелірні прикраси на сайті e-pandora.ua стало простіше ще й завдяки оновленій сторінці з розмірами прикрас та сумісністю намистин відповідно до концепцій браслетів. 

Запрошуємо відвідати єдиний офіційний інтернет-магазин Pandora у оновленому форматі за посиланням https://e-pandora.ua/ 

Нагадаємо, Amadeo - єдиний ексклюзивний дистриб'ютор всесвітньо відомого бренду Pandora в Україні та Казахстані. Компанія керує 50 роздрібними магазинами на території України і 22-ма в Казахстані.