У Групі компаній MTI нагородили переможців щорічного конкурсу дитячих малюнків

До Дня захисту дітей було підведено підсумки традиційного конкурсу дитячого малюнку. Темою цього року було обрано “Ми - Земляни”, щоб спрямувати маленьких митців осмислити роль людини на планеті та розуміння свідомого ставлення до природи. Церемонія нагородження переможців відбулася 4 червня у Корпоративному навчальному центрі Групи компаній MTI 

Проект реалізується в рамках КСВ-програми Групи. Цього року конкурс дитячого малюнку починався в період загальнонаціонального карантину, тому фотокопії малюнків надсилалися онлайн.  До складу журі увійшли співробітники Групи компаній MTI за творчою спеціалізацією: дизайнери, художники-аматори, архітектори. Очолила журі професійна художниця та викладачка школи мистецтв для дітей Юлія Скрипка.

"Нові умови проведення конкурсу в режимі online не вплинули на емоції та натхнення дітей. Його результати - підтвердження цьому. Члени журі високо відзначали новизну ідеї та фантазію в сюжетах і виконанніФантазуйте і ви! Вчіть цьому ваших дітей і захоплюйтесь кожним їх творінням! - зазначила директор із соціальної політики Групи компаній MTI та організаторка конкурсу Тетяна Калугіна. 

Роботи на конкурс дитячого малюнку “Ми - земляни!” надіслали 49 учасників зі всієї України у 3-х вікових категоріях від 3-х до 14 років. Дехто відправляв по 2-3 твори. Із 60 робіт обрали 16 переможних. Через більшість із них діти втілили захоплення красою нашої планети та прагнення дбати про неї. 

Всі учасники, які надіслали роботи на конкурс, отримали подарунки - стильні екосумки та набори для творчості. Переможців відзначили дипломами   

Із роботами маленьких землян-митців можна ознайомитися за посиланням