Розвиваючи людей – розвиваємо компанію: Група компаній MTI відкрила Корпоративний навчальний центр

Для співробітників Групи компаній MTI свої двері відчинив новий Корпоративний навчальний центр. Планується, що це буде широка екосистема, яка об’єднає роботу з бізнес-школами та тренінговими центрами, онлайн курси, вебінари, вивчення кращих кейсів з історії Групи компаній.

«Одна з ключових цілей навчального центру – розвиток корпоративної культури і єдиних стандартів бізнесу серед нових співробітників і тих, хто вже працює», – зазначила керівник проекту зі створення Корпоративного навчального центру, директор Департаменту персоналу та організаційного розвитку Групи компаній MTI Ірина Шаповалова.

Простір Корпоративного навчального центру зручний для навчання близько 50-ти чоловік. Тут є зони для проведення презентацій, нарад, кава-брейків і відпочинку. Перша програма, яка стартує вже з листопада для співробітників Групи, включатиме модулі з корпоративної культури, фінансів, договірної роботи, управління проектами, комунікацій. Всі тренери – співробітники керуючої компанії MTI.

«Роль інтелектуального капіталу в сучасних компаніях динамічно зростає. Це призводить всіх нас до необхідності постійного навчання та розвитку. Тому Корпоративний навчальний центр відкритий для всіх співробітників Групи», – зазначив під час відкриття навчальної площадки президент Групи компаній MTI Володимир Цой.