Партнерство заради стійкого розвитку: в Групі компаній MTI пройшла зустріч з представниками ПРООН України

19 червня в Корпоративному навчальному центрі Групи компаній MTI відбулась презентація Цілей Сталого Розвитку від Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні. Зустріч, організована Клубом соціально відповідального бізнесу, зібрала представників бізнес-структур, соціального сектору та громадськості.

Про можливість впливати на ключові соціальні процеси в країні шляхом об’єднання розповіла консультант від ПРООН в Україні Соломія Стахів. Відкрив подію виконавчий директор Групи компаній MTI Олексій Заремба. Він нагадав три напрямки корпоративної соціальної відповідальності Групи компаній, серед яких розвиток освіти, спорту й бізнес-середовища, та підкреслив важливість координації зусиль для вирішення проблем України та соціума.

Сімнадцять глобальних цілей сталого розвитку - це подолання бідності та голоду, здоров’я та спорт, гендерна рівність, енерго-ефективність, інклюзивність, соціальне підприємництво, екологія тощо. За словами Соломії Стахів, для громадськості і бізнесу важливо  долучатись до програм спрямованих на  розвиток, зробивши свій важливий внесок.  «Через об’єднання та залучення широкого кола учасників ми можемо прискорити процеси вирішення проблем країни. І партнерство - це не тільки активна участь, а й нові технології, досвід та інтелектуальний потенціал», - наголосила Соломія.

Проект, який вже співпадає з Цілями Сталого Розвитку «Екостежка», презентувала директор з маркетингу компанії INTERTOP Валерія Толочіна. Його було відкрито у травні в Голосіївському парку міста Києв. Ідея проекту полягає в тому, щоб створити умови для прогулянок всією родиною, парами або друзями, популяризувати екологічній досуг, який подовжує життя, та знайомство в інтерактивній формі з екосистемою ліса.

Учасники зустрічі обговорили можливі формати об’єднання зусиль бізнесу, громадськості та міжнародної спільноти для досягнення покращення визначених показників сталого розвитку.