Перший в Україні: компанія MTI Fashion відкрила монобрендовий бутик TOD’s

У київському Пасажі відбулося офіційне відкриття монобрендового бутика TOD’s. Його представляє компанія MTI Fashion, яка займається рітейлом люксових брендів і входить до Групи компаній MTI.

  

Коктейль з нагоди урочистого відкриття відвідали українські селебрітіс, бізнес і арт-еліта столиці. Шанувальників бренду привітали президент Групи компаній MTI Володимир Цой і віце-президент Сергій Башлаков.

«На сьогоднішній день мокасини TOD’s – це must have гардероба успішних людей. Компанія TOD’s також пропонує неймовірної якості аксесуари: сумки, портмоне і розширений асортимент чоловічого і жіночого взуття – від повсякденного до вечірнього. Компанія вибірково ставиться до вибору партнерів у всьому світі. Тривалий час TOD’s не довіряли франчайзинг жодної роздрібної компанії в Україні. І тільки компанія MTI Fashion заслужила таку довіру! На люксовому ринку України ми вже більше 20 років і зарекомендували себе як надійний, професійний рітейлер », – підкреслила директор MTI Fashion Вікторія Кушнерчук.

Гостей зустрічав перфоманс-балет D’ARTS DANCE PROJECT. Інтер’єр бутіка прикрасили картини в стилі Діджитал-колаж із зображенням знаменитих мокасин та інших шкіряних виробів TOD’s, створені братами-художниками Іваном і Василем Костенко.

    

Італійський взуттєвий бренд TOD’s заснував Філіппо Делла Валле у 1920-му році. Цікавий і той факт, що спочатку взуття від TOD’s обирали водії, а пізніше європейські чоловіки стали носити його майже усюди. Одрі Хепберн стала першою жінкою-знаменитістю, яка просувала бренд публічно. По-справжньому прославив ім’я марки його онук Дієго Делла Валле: він створив знамениті мокасини TOD’s зі 133 шипами на підошві. Ця культова модель Gommino сьогодні у продажу і в київському бутіку, де представлені й інші шкіряні вироби бренду: сумки, ремені, візитниці та гаманці.