Компанії MTI-Сервіс та Protoria відкрили Samsung Experience Store

Новий рік почався з колаборації компаній Protoria та MTI-СЕРВІС (входять в Групу MTI) і компанії Samsung. Напередодні свят у Печерському районі Києва відкрився Samsung Experience Store – новий сертифікований сервісний центр, поєднаний з брендшопом.

Відтепер прихильники світового виробника електроніки зможуть і купувати техніку Samsung, і отримувати її якісне обслуговування в єдиному центрі за адресою: бульвар Лесі Українки, 4.

“На 2019 рік Samsung і Protoria запланували редизайн існуючих фірмових магазинів. Це дозволить надати покупцям кращий користувальницький досвід на ринку. Samsung Experience Store на бульварі Лесі Українки – перший в цьому році. І ми раді запропонувати любителям смартфонів Samsung найкращий досвід при вирішенні сервісних та технічних питань. Цьому допоможе створений прямо всередині магазину сервісний центр“,- підкреслив директор Protoria Михайло Ватах.

У відкритті нового сервісного центру взяли участь керівники та фахівці компаній MTI-СЕРВІС, Protoria і Samsung. Приємну атмосферу створив ведучій, а святковий настрій – квест-лотерея від найбільшого південнокорейського виробника техніки і електроніки.

“Для MTI-СЕРВІС – це чергова знакова подія. Ми стали ще зручніше, швидше і якісніше для прихильників бренду Samsung”, – зазначив Сергій Журко, директор MTI-СЕРВІС.