Компанія MTI виступила на відкритті Huawei IP Club 2018

Ексклюзивний дистриб’ютор Huawei у напрямку Enterprise Business Group (EBG) компанія MTI (напрямок IT-дистрибуції Групи компаній MTI) взяла участь у відкритті Huawei IP Club 2018.

Від компанії МТІ виступив її комерційний директор Сергій Яковлєв і керівник сектора HUAWEI департаменту проектної дистрибуції Роман Дмуховський.

«Ми почали бізнес із Huawei Enterprise в 2017 році і перший рік був дуже непростим: у нас було всього 10 партнерів, 30 виграних тендерів або проектів. Зараз на середину 4-го кварталу 2018 року в продукцію Huawei Enterprise повірили більше 80 партнерів, у нас понад 100 виграних тендерів і проектів. Наші клієнти починають довіряти Huawei Enterprise, а партнери готові пропонувати рішення на базі продукції компанії. Я впевнений, що наступний рік буде цікавим для Huawei Enterprise, тому що вже ряд великих замовників, таких як: міністерства, державні підприємства, великі компанії – почали експлуатувати обладнання, активно тестують продукцію і ведуть переговори про постачання», – розповів про стратегію партнерства з брендом комерційний директор компанії MTI Сергій Яковлєв.

На відкритті Huawei IP club 2018 гості дізналися про успішні кейси впровадження корпоративних мереж із застосуванням обладнання Huawei. Був представлений центр віртуальної реальності (VR control center) з орієнтацією Safe city для опрацювання віртуальних сценаріїв дій при дорожньо-транспортних пригодах.

Камери відеоспостереження Х-серії визнані одними з кращих новинок Huawei. Вони здатні виконувати візуальну аналітику середовища, розпізнавати обличчя і силуети, машини і двоколісні транспортні засоби, генерувати тривогу і створювати «чорні списки».

Huawei IP Club щороку збирає своїх партнерів і експертів з великим досвідом побудови IP-рішень. Представники компанії розповіли про ключові тренди в сфері IP: перехід від традиційної до гнучкої мережі (Agile networks), IDN (Intent Driven Network), SDSec (Sofware Defined Security).

Компанія MTI є ексклюзивним дистриб’ютором бренду Huawei у напрямку EBG в Україні, який займає лідируючі позиції на ринку ІТ-рішень.