Компанія «Техногард» створила унікальний прилад для агропромислового комплексу України

Компанія «Техногард» (входить до Групи компаній MTI) презентувала унікальну розробку по контролю і обліку зерна на головній агропромисловій виставці сезону – «АгроВесна». Подія проходить у Києві з 19 по 21 лютого в Міжнародному виставковому центрі.

Розроблені і запатентовані «Техногардом» потокові ваги для контролю і обліку зерна мають ряд переваг в порівнянні з традиційними технологіями зважування в агропромисловому комплексі. Похибка ваг при підрахунку зерна становить не більше 3,5%. Передача даних відбувається бездротовим способом прямо в центр контролю, а на монтаж і демонтаж ваг потрібно всього 30 хвилин. Робота ваг ніяк не впливає на швидкість відвантаження зерна.

«Ми вперше беремо участь у виставці такого масштабу і представляємо рішення, яке не має аналогів в Україні. Це ваги для комбайнів. Прилад дозволяє вимірювати вагу зерна, відвантаженого в зерновоз або бункер-перевантажувач, і в реальному часі отримувати інформацію про вагу, прив’язану до конкретного комбайну. Фактично це контроль ваги зерна на етапі «поле-елеватор», який також виключає можливість його крадіжки », – зазначив Павло Щербань, керівник інноваційного відділу компанії «Техногард».

Компанія «Техногард» понад 20 років працює на ринку систем безпеки України. З недавнього часу вона зайнялася розробками систем контролю і обліку для агропромислового комплексу країни.