Компанія ТЕХНОГАРД запатентувала бездротові ваги для обліку зерна – похибка підрахунку складає лише 3,0%

Компанія ТЕХНОГАРД, що входить до складу Групи компаній MTI, запатентувала унікальну розробку з контролю та обліку зерна - потокові ваги для комбайнів. Пристрій вже успішно пройшов тестування в полях країни влітку 2019 року - зазначають в компанії.

У порівнянні із традиційними технологіями зважування у агропромисловому комплексі, потокові ваги компанії ТЕХНОГАРД відрізняє низка переваг. Їх похибка в процесі підрахунку зерна складає не більше 3,0%. Передача даних здійснюється бездротовим способом відразу у центр контролю замовника. На монтаж та демонтаж ваг потрібно 30 хвилин. Крім того, робота пристрою ніяк не впливає на швидкість відвантаження зерна.

“Незважаючи на стрімкий розвиток агросектору, питання товарних та фінансових втрат залишається невирішеним і гальмує розвиток компаній цієї галузі. За словами українських аграріїв, втрати через крадіжки зернових культур часом сягають 40%. Ми вчасно зрозуміли цю проблему, розробили і запропонували нове рішення, здатне мінімізувати втрати під час збирання врожаю в полях. Та головне - автоматизувати контроль за його відвантаженням”, - прокоментував новину генеральний директор ТЕХНОГАРД Тимофій Іванченко.

Не виключено, що найближчим часом на ринку можуть з'явитися аналогічні рішення компаній-конкурентів, тому було прийнято рішення отримати патент на розробку ТЕХНОГАРД. Адже понад сто агрокомплексів та тисячі сільських господарств по всій країні можуть використовувати даний пристрій в своїй діяльності та очікують на його запуск  в промислове виробництво.

Керівник інноваційного відділу компанії ТЕХНОГАРД Павло Щербань так само підкреслив, що запатентована розробка - це контроль ваги зерна на етапі «поле-елеватор», який виключає можливість його крадіжки.

«Техногард» понад 20 років працює на ринку систем безпеки України. Віднедавна компанія почала розробляти системи контролю та обліку для вітчизняного агропромислового комплексу.