Компанія МТІ ІТ-дистрибуція стала партнером конференції IBM-Україна

У Києві 14 листопада відбулася конференція IBM-Україна на тему: «Протидія шахрайству в системах дистанційного банківського обслуговування». MTI IT-дистрибуція, яка входить до Групи компаній MTI, виступила партнером події.

Компанію MTI IT-дистрибуція представив фахівець з методів розширення ринку збуту, бренд-менеджер  IBM Юрій Малюков.

«На конференцію були запрошені співробітники IBM з різних країн, таких як Ізраїль, Польща, Словаччина. Спікерами виступали фахівці IBM, що займаються розвідкою кіберзагроз. Партнери з регіональних офісів обговорювали сучасні загрози, останні моделі і методики роботи шахраїв, також ділилися досвідом і баченням компанії IBM процесів комплексного забезпечення безпеки», – розповів про перебіг конференції Юрій.

Як стратегічний партнер IBM, МТІ IT-дистрибуція вносить свій внесок у розвиток і впровадження інноваційних рішень світового рівня в банківську сферу і комерційний сектор України, поставляючи і популяризуючи нові технології в країні.

Компанія IBM – один з найбільших в світі розробників і постачальників апаратного і програмного забезпечення, флагман в сфері комплексних рішень безпеки для банківських установ.

МТІ IT-Дистрибуція є постачальником рішень і послуг IBM: серверів, а також комплектуючих і опцій до них, систем зберігання даних, програмної продукції і сервісів.