Компанію MTI-СЕРВІС очолив Олексій Роман

З 14 серпня до виконання обов'язків директора компанії MTI-СЕРВІС (входить до Групи компаній MTI) приступив Олексій Роман, змінивши на цій позиції Сергія Журко.

 

Олексій Роман закінчив радіотехнічний факультет Київського політехнічного інституту. Має 9-річний досвід роботи на посаді директора департаменту сервісу в Samsung Україна. До приходу в MTI-Сервіс працював в мережі електроніки АЛЛО, де керував проектом сервісу XIAOMI.

«Довіра - основа єдності та розвитку компанії. Цей принцип я сповідую в своїй роботі і з досвіду знаю, що коли є чесні, довірливі і сумлінні відносини між керівником і співробітниками, в бізнесі все буде добре. Компанія - це люди», - прокоментував новий директор MTI-СЕРВІС Олексій Роман.

Сергій Журко, який прийняв рішення продовжити свій трудовий шлях в нових проектах, очолював компанію MTI-СЕРВІС з 1 жовтня 2018 року. За цей період йому вдалося почати співпрацю з новими компаніями і постачальниками. Пройдено акредитацію в статусі офіційного дистриб'ютора компанії KYOCERA (обладнання для друку, багатофункціональні пристрої). У Києві відкрито новий сервісний центр на бул. Лесі Українки, 4. Запущено проект «таємний покупець», який дозволить контролювати роботу персоналу компанії на всіх етапах ремонту. Розпочато проектування і будівництво власного навчального центру для співробітників.

«Ми вдячні Сергію Журко за його роботу, сучасний підхід, енергійність і нову динаміку для компанії. Йому вдалося задати прогресивний вектор у розвитку MTI-СЕРВІС, поліпшити клієнтський досвід. Упевнений, що Олексій Роман продовжить розвивати MTI-СЕРВІС. Серед основних пріоритетів - підвищення лояльності клієнтів, збільшення кількості ремонтів і формування нової моделі роботи MTI-СЕРВІС », - прокоментував кадрові зміни виконавчий директор MTI Груп Олексій Заремба.