З 07.09.2020 Генеральним директором операційної компанії Amadeo (ювелірний бренд PANDORA) призначено Євгенію Чижевську

На даній позиції вона розвиватиме бізнес Групи компаній MTI в сфері роздрібних продажів виробів всесвітньо відомого ювелірного бренду Pandora.

До того, як очолити компанію Amadeo, Євгенія Чижевська займала позицію комерційного директора INTERTOP Ukraine - лідера українського ринку omni-fashion ритейлу.

«На посаді генерального директора Amadeo Євгенія Чижевська зосередиться на реалізації стратегії бренду, розвитку компанії як кращого ритейлера ювелірних виробів, підвищення ефективності бізнес-процесів і поліпшенні клієнтського досвіду», - прокоментував призначення директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.

Її попередниця Євгенія Бут займала посаду генерального директора Amadeo з 2016 року. За цей час показник знання марки

Pandora в Україні зріс до 80%. База лояльних клієнтів збільшилася з 20 до 225 тисяч. Бренд зайняв абсолютну першість в категорії «Браслети і намистини». В 2018 році компанія стала переможцем UKRAINIAN E-COMMERCE AWARDS в номінації «Вибір споживачів в категорії Кращий Інтернет-магазин».

Нагадаємо, Amadeo - єдиний ексклюзивний дистриб'ютор всесвітньо відомого бренду PANDORA в Україні та Казахстані. Компанія керує 50 роздрібними магазинами на території України і 22-ма в Казахстані.