До дня народження Групи компаній MTI стартував новий фотопроєкт

У головному офісі Групи компаній MTI відкрилася фотовиставка «Люди - наша головна цінність», приурочена 29-річчю компанії.

Фотопроєкт представляє вісім бізнесів, що становлять ядро ​​Групи компаній MTI. Різні за характером, віком і масштабами, вони складають три основних напрямки діяльності Групи: інформаційно-комунікаційні технології, ритейл і 3-PL оператор. Об'єднуючою та рушійною силою величезного диверсифікованого бізнесу є люди.

«Проєкт покликаний показати, що всі ми, незважаючи на свої відмінності, - частина великої родини MTI. А в родині головне - опора і підтримка », - прокоментував виконавчий директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.
 
Ідея виставки - портрети співробітників, емоційні моменти, пошук творчих деталей в щоденній робочої діяльності. Це стоп-кадри звичного життя і невловимої повсякденності, які занурюють в глибину і природу людини, що творить нові ідеї і процеси.

Група компаній MTI заснована 25 лютого 1991 року. За час роботи на ринку України та Казахстану сформувала репутацію інноваційного та надійного партнера.