Директором MTI Сервіс призначен Сергій Журко

З 3 жовтня MTI Сервіс (входить до Групи компаній MTI) очолив 34-річний Сергій Журко. Він змінив на цій позиції Олександра Ілюто, який керував компанією з моменту створення і зробив вагомий внесок в її становлення і розвиток.

Сергій Журко є випускником подвійної програми ступеня МВА: Executive MBA (Україна) і MBA Change & Innovation (Франція). Менеджер з 7-річним досвідом роботи в сфері розвитку бізнесу міжнародних і українських компаній, в тому числі провідних автомобільних концернів «Хонда Україна», «Хюндай Україна», «Мітсубіші Мотор Україна».

«Стратегічна мета, якої буде прагнути MTI Сервіс, – стати сервісом №1 в Україні, – зазначив Сергій Журко, коментуючи своє призначення. – Для цього ми будемо системно працювати над чотирма ключовими напрямками: залученням і утриманням клієнтів, підвищенням їх лояльності, розширенням мережі сервісних центрів і створенням нових продуктів ».

«Ми вдячні Олександру Ілюто за його внесок в розвиток Групи компаній MTI. Саме під його керівництвом сегмент сервісу формувався і розвивався протягом 25-ти років. Сьогодні на базі MTI Сервіс працюють ексклюзивні сервісні центри по брендам Gigabyte, MSI, Keenetic і по приставкам Sony Playstation. Компанія є лідером з обслуговування бренду Samsung і охоплює 60% ремонтів бренду в Києві. Ми впевнені, що Сергій Журко стане гідною зміною Олександру Ілюто і виведе компанію на лідерські позиції на ринку та новий рівень ефективності», – зазначив виконавчий директор Групи компаній MTI Олексій Заремба.