Двоє із сорока нових студентів KSE отримають стипендії президента і віце-президента Групи компаній MTI

 У новому навчальному році двоє студентів Київської школи економіки (KSE) отримають індивідуальні іменні стипендії від президента і віце-президента Групи компаній MTI Володимира Цой і Сергія Башлакова. Про це стало відомо 31 серпня під час Welcome Day у KSE.

 

«Ми хочемо скласти свій скромний внесок у справу підготовки підприємців нової формації, які будуватимуть інноваційну та успішну економіку України», – прокоментував підтримку програми іменних стипендій KSE Володимир Цой.

 

KSE – одна з кращих і найпрестижніших шкіл Центральної та Східної Європи, де готують економістів світового рівня. Завдяки іменним стипендіям В. Цой і С. Башлакова двоє з сорока нових студентів школи отримають освіту безкоштовно.

 

«Ми опитали всіх зарахованих на 2018-2019 навчальний рік студентів. Для визначення стипендіата враховуватимемо їхні бали на вступних іспитах, досягнення і лідерські якості, участь в олімпіадах. Серед критеріїв і особисті побажання від меценатів », – пояснила фахівець з фінансової підтримки Київської школи економіки Юлія Самохвалова.

 

Програма іменних стипендій включає в себе особисті зустрічі студента і його спонсора, обмін досвідом, можливість стажування та працевлаштування в компанії.

 

«Для нас важлива не тільки підтримка конкретного студента, а й самої Київської школи економіки. Ми хочемо створювати можливості, які змінюють життя. Нашій країні пора виходити зі стану економічної стагнації, для цього потрібні молоді професіонали», – підкреслив у ході участі в Welcome Day KSE віце-президент Групи компаній MTI Сергій Башлаков.

 

KSE заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC) та працює за підтримки уряду Швеції. До викладацького складу входять професори, вчені та магістри університетів України, США та Британії. Магістерські та бізнес-програми школи закінчили 643 випускника, які працюють в галузі науки і економіки України і за кордоном.