Група компаній MTI стала партнером «Школи Громадських Проектів»

У приміщенні корпоративного навчального центру Групи компаній МТІ 27 грудня відбулося обговорення концепції “Школи Громадських Проектів”, де були присутні представники КМДА, великого бізнесу, інституцій громадянського суспільства, активісти громадського руху.

 Організаторами виступили Клуб Корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та громадська організація «Школа Громадських Проектів». Передбачається навчання та менторство ініціативних українців на шляху реалізації їх проектів, спрямованих на покращення життя міст України.

“Група компаній MTI вважає своєю соціальною відповідальністю підтримку розвитку молоді та бізнес-середовища в Україні. Саме тому наш президент Володимир Цой та віце-президент Сергій Башлаков започаткували іменні стипендії для студентів Київської школи економіки (KSE), наші операційні компанії, такі як MTI hi-tech дистрибуція також підтримують різні освітні проекти. В рамках Школи, яка сьогодні стартує, ми будемо ділитися професійним компетенціями з її учасниками – командами соціально активних громадян, а також приймати їх у своєму корпоративному навчальному центрі”, – зазначив під час відкриття заходу директор MTI Group Олексій Заремба.

Головною метою проекту є популяризація «Громадського бюджету”, створення сприятливих умов для розвитку громадянського суспільства, волонтерства і самореалізації української молоді.

Засідання модерував спів-координатор Громадського Бюджету Києва, радник КМДА Сергій Лобойко. «Для учасників Громадського Бюджету навчання є важливим при підготовці та покращенні їх проектів. Хочеться допомогти авторам проектів та іншим активістам зробити їх проекти сталими, щоб вони могли масштабуватись та розвиватись у інших регіонах», – підкреслив С. Лобойко.

 “Громадський бюджет міста Київ” – це механізм взаємодії органів місцевої влади Києва з громадськістю, спрямований на її залучення до участі у бюджетному процесі, який полягає у поданні командами активних громадян соціальних ініціатив, проведення голосування за ці ініціативи, здійснення контролю за їх реалізацією в межах, визначених місцевими органами влади, параметрів ГБ. Зараз триває активна робота з масштабування проекту на всеукраїнський рівень.

“Школа громадських проектів” – це громадська організація, заснована 2014 року групою активістів, які ставили за мету навчання команд з соціального менеджменту. За час роботи Школи було проведено 6 курсів з рядом команд і навчено більше 100 команд у Києві та області.