Група компаній MTI підтримує лікарні Києва в боротьбі з коронавірусом: внесок на купівлю апаратів ШВЛ та 300 тис. медичних рукавичок

З введенням загальнонаціонального карантину, пов'язаного з поширенням вірусу COVID-19, Групою компаній MTI прийнято рішення направити фінансову допомогу на медичні потреби столиці. 

Для восьми лікарень Києва було закуплено 300 тис. медичних рукавичок. Розподілилися вони між Київськими міськими клінічними лікарнями №9, №4, №5, №6, №7, Київським міським пологовим будинком №3, Київською міською дитячою клінічною інфекційною лікарнею та Київською міською клінічною дитячою лікарнею №1. Ініціатива реалізована під контролем Київського волонтерського штабу (#захистимедика) - антикризової організації по боротьбі з коронавірусом в Києві. 

"Як соціально-відповідальний бізнес, ми розуміємо, наскільки важливо зараз консолідувати зусилля в боротьбі з коронавірусною інфекцією і підтримати працівників медицини. Мені, як і раніше до вподоби вираз "добро полюбляє тишу", але сьогодні принципово об'єднати зусилля, відкрито допомагаючи один одному, створювати доцільні моделі КСВ-рішень і поведінки в нових для всіх нас обставинах, "- підкреслив президент Групи компаній MTI Володимир Цой. 

 Закритий клуб генеральних директорів і власників бізнесів CEO Club Ukraine, членом якого є Володимир Цой, також організував благодійну ініціативу зі збору коштів для боротьби з COVID-19. Основна частина разом із відрахуваннями інших небайдужих бізнесменів витрачена на придбання апаратів ШВЛ. 

 Всього за час благодійної кампанії CEO Club Ukraine вдалося зібрати понад 10 млн.грн., на які придбали 15 апаратів ШВЛ, 17 тис. захисних костюмів, 25 тис. масок та інші медичні засоби. 

 Група компаній MTI підтримує КСВ-проєкти за трьома напрямками: розвиток спорту, освіти і бізнес-середовища. Уважність до потреб громад та підтримка важливих зовнішніх ініціатив залишається одним з базових принципів КСВ-політики Групи.