Група компаній MTI надала 500 тис. грн на підтримку інституційного розвитку KSE

Рішення про збільшення підтримки Київської школи економіки (KSE) було прийнято особисто президентом Групи компаній MTI Володимиром Цой та віцепрезидентом Сергієм Башлаковим.

Внесок буде спрямовано на зростання стипендійного фонду та посилення викладацького складу.

Підтримка української освіти та розвиток бізнес-середовища – ключові напрямки корпоративної соціальної відповідальності Групи компаній MTI. Адже розвиток бізнесу та економіки країни безпосередньо залежать від внеску талановитої молоді”, - прокоментував рішення президент Групи компаній MTI Володимир Цой.

Історія партнерства Групи компаній MTI та KSE почалась ще у 2017 році, коли Володимир Цой та Сергій Башлаков заснували індивідуальні іменні стипендії для студентів школи.

Важлива підтримка не тільки конкретних студентів, а й всієї школи. Саме тут готують фахівців нової формації, здатних змінювати та вдосконалювати існуючу модель економіки України, робити її інвестиційно привабливою”, - зазначив віцепрезидент Групи компаній MTI Сергій Башлаков.

Іменні стипендії створюють можливість безкоштовно отримати освіту в KSE, яка є однією з найпрестижніших шкіл Центральної та Східної Європи, де готують економістів світового рівня. Внесок у півмільйона гривень на інституційний розвиток школи дозволить посилити підготовку молодих кадрів та розвиток бізнес-середовища країни.

«Ми вдячні за підтримку Київської школи економіки впродовж цих років, що дала можливість талановитій молоді отримати дійсно гідну освіту. Своєю місією ми вбачаємо не лише освіту, але створення потужних нових еліт, спільноти людей, які зможуть вести нашу країну у майбутнє, керувати так, аби Україна була заможною та процвітаючою. Ми високо цінуємо внесок Групи компаній MTI та її лідерів у цю справу», - наголосив президент Київської школи економіки Тимофій Милованов.

Група компаній MTI – це диверсифікований бізнес на території України та Казахстану. Він об’єднує три базові напрями діяльності: інформаційно-комунікаційні технології, роздрібна торгівля та 3-PL оператор. За більш ніж 29 років роботи Група компаній MTI сформувала репутацію надійного і стабільного партнера. Всі напрямки її бізнесу відрізняються своєю стійкістю і унікальними особливостями. Група MTI вносить істотний внесок в економіку України - її податкові відрахування за 2019 рік склали близько 2 млрд грн. З року в рік сума таких відрахувань зростає.

KSE заснована у 1996 році Консорціумом економічних досліджень та освіти (EERC). У 2006 році магістерська програма виросла у окрему освітню установу — Київську школу економіки. До викладацького складу входять професори, вчені та магістри університетів України, США та Британії. Магістерські та бізнес-програми Школи закінчили майже 1000 випускників, які працюють в галузі науки і економіки України і за кордоном, у державному та приватному секторах.