Група компаній МТІ вітає зі світлим Великоднем!

Дорогі друзі, колеги, партнери!

Від імені всієї Групи компаній MTI хочемо привітати вас зі світлим святом Воскресіння Христового! Дякуємо Вам за те, що довіряєте і співпрацюєте з нами. Разом ми сильніші!

Цього року довгоочікуване весняне свято проходить в незвичних для нас обставинах. Через загальнонаціональний карантин для багатьох відчути традиційну атмосферу Великодня стало складніше.

Більше 90% співробітників Групи працює у віддаленому форматі: в дистанції один від одного. Сьогодні ми можемо ділитися планами, ідеями та емоціями напередодні свята тільки онлайн. Але всупереч цим тимчасовим труднощам, ми бажаємо Вам піднесеного і радісного настрою! Адже це час вічних цінностей: сім'ї, підтримки, дружби, розуміння, взаємодопомоги.

Ми віримо, що серед співробітників, партнерів, клієнтів і друзів бізнесів Групи компаній MTI більше оптимістів і життєлюбів. Пропонуємо і в цій ситуації бачити свої цінні моменти. Нарешті, з'явився час для дому, щоб підготуватися до Великодня у сімейному колі. У будь-якому додатку для відеозв'язку можна зустрітися з друзями і родичами з різних куточків світу, країни, міста. Зібрати онлайн всіх за одним столом, щоб похвалитися своїм великоднім кошиком.

В день Воскресіння Христового ми бажаємо Вам міцного здоров'я, тепла, душевної гармонії і бадьорості духу. Нехай це світле свято пройде в атмосфері гармонії, добра і любові. Нехай кожен Ваш день буде таким!

Залишайтеся вдома, бережіть себе і своїх близьких!
 Христос Воскрес!

З найкращими побажаннями,
керівництво Групи компаній MTI