Віце-президент Групи компаній MTI Сергій Башлаков провів лекцію для студентів Кyiv School of Economics

Лекція-дискусія на тему лібертаріанства відбулася в Кyiv School of Economics (далі KSE) за участю віце-президента Групи компаній MTI Сергія Башлакова. У заході разом з відомим підприємцем прийняли участь співавтори книги «Лібертаріанська перспектива. Шлях від посткомунізму до вільного суспільства» - політичний експерт Володимир Золотарьов та доктор економічний наук Валентин Хохлов. Модератором дискусії виступив професор KSE Володимир Вахітов.

На презентації розглянули питання впливу сильного індивідуалізму на розвиток громадянського суспільства, необхідність мінімізації податків та зарегульованості економічних та соціальних процесів державою. Також спікери зробили акцент на важливості лібертаріанського принципу самоприналежності особистості, її свободи та самореалізації.

Лібертаріанська перспектива передбачає й прогрес вільної економіки, яка базується перш за все на можливості підприємцями вести бізнес в більш сприятливих умовах.

Тема викликала жвавий інтерес з боку студентів, найкращі питання були відмічені подарунком від Сергія Башлакова та інших спікерів лекції-дискусії – їхньою книгою «Лібертаріанська перспектива. Шлях від посткомунізму до вільного суспільства».

Нагадаємо, що віце-президент Групи компаній MTI Сергій Башлаков разом з президентом Володимиром Цой заснували іменні стипендії для студентів KSE та другий рік поспіль підтримують їх у навчанні. Розвиток освіти в Україні та підтримка закладів з підготовки кадрів для бізнес-середовища є одним з ключових напрямків соціальної відповідальності Групи компаній MTI.