Вперед в IT! MTI hi-tech дистрибуція відкрила двері для студентів GoFriends IT Academy Kiev

Компанія MTI hi-tech дистрибуція (входить до Групи компаній MTI) 25 квітня провела екскурсію для студентів IT-академії GoFriends в свій інноваційний центр. Експерти компанії поділилися знаннями і досвідом, розповіли про те, як влаштована велика технологічна компанія зсередини і протестували квадрокоптер.

Учні IT-академії GoFriends - діти-сироти, які вже в підлітковому віці почали опановувати одну з найбільш затребуваних і високо оплачуваних професій сучасності. Але як зробити кар'єру в ІТ-сфері з нуля? Як отримати переваги перед іншими претендентами на ринку праці? На ці питання відповідали фахівці компанії MTI hi-tech дистрибуція.

Олег Серьогін, керівник Центру Інновацій та компетенцій компанії, розповів, як може змінитися ринок праці та світ навколо нас через 10-15 років, як заводити корисні зв'язки і знайомства, і які книги є обов'язковими для початківця в сфері ІТ.

«Діти, які побували у нас в гостях, хочуть працювати і розвиватися в IT. Мені було приємно бачити їх щирий інтерес і палаючі очі, - поділився враженнями від зустрічі Олег Серьогін. - У найближчому майбутньому роботи і алгоритми позбавлять нас від рутинної і механічної роботи. Найціннішим надбанням стануть люди, які зможуть за допомогою нестандартних рішень досягати високих результатів. Ті, кого ми називаємо талантами. А таланти будуть тісно пов'язані з IT-технологіями. І ми будемо залежати від тих студентів, які вирішать будувати кар'єру в IT, тому сьогодні вони потребують нашої підтримки».

Також зі студентами зустрівся CEO MTI hi-tech дистрибуція Борис Белянський. Він розповів про структуру компанії, можливості зростання співробітників, особливості та перспективи дистриб'юторського бізнесу в Україні.

Такі освітні заходи проводяться в рамках корпоративної соціальної відповідальності Групи компаній MTI, щоб мотивувати молодь і підготувати її до роботи в одному з найперспективніших сегментів ринку праці - сфері IT.