Володимир Цой увійшов в ТОП-35 інноваційних лідерів України

Журнал про лідерство та бізнес в Україні Leadership Journey опублікував рейтинг «Інноваційні лідери: ТОП-35 Нестандартних рішень». Президент Групи компаній MTI Володимир Цой зайняв 16-у позицію економічного дослідження.

Експертна рада віддала «золоту середину» рейтингу Володимиру Цой за його гнучкість і швидку орієнтацію в динамічно мінливих ринкових умовах: «колись суто офлайновий гравець зараз активно працює в інтернеті». Так, наприклад, продажі онлайн-магазину INTERTOP у I півріччі 2018 року в порівнянні з попереднім роком зросли на 134%, а продажі мережі через Інтернет (OBS) зросли більш ніж в 2,6 разів.

З березня по серпень 2018 року інтернет-магазини INTERTOP і Ecco відвідало понад 12,8 млн. чоловік! «У взуттєвих магазинах компанії з’явилися інтерактивні цифрові екрани, які виконують роль «нескінченної полиці». Будь-який відвідувач може на місці вивчити весь асортимент … » – зазначає Leadership Journey.

На першому місці рейтингу розташувався співзасновник віртуального банку monobank Дмитро Дубілет, який разом з однодумцями запропонував відмовитися від традиційної банківської інфраструктури. Другу позицію займає співвласник і член Наглядової ради «Нова пошта» В’ячеслав Клімов. Його компанія встановила рекорд: за добу було відправлено 13 млн. посилок, завдяки запуску системи КІТ- київського інноваційного терміналу. КІТ автоматизує процес відбору посилок за різними напрямками. Третє місце у засновника інвестиційної групи Ufuture Василя Хмельницького, присуджене за його проект UNIT.City. На 25 га колишньої промзони розміститься 500 тис. кв.м. нерухомості, включаючи IT-школи та бізнес-кампуси.

Експертами рейтингу стали провідні аналітики, бізнесмени, аудитори, юристи, директора в області маркетингу, HR, корпоративних комунікацій і консалтингу України, а також компанії Nobles Fortune і Alexandrov & Partners.