Володимира Цой знов обрано головою IT-комітету СУП

28 листопада відбулося засідання Комітету з інформаційних технологій найбільшого в Україні громадського об’єднання «Союз українських підприємців» (СУП). Головою комітету було одноголосно переобрано на третій термін президента Групи компаній MTI Володимира Цой.

Крім членів Комітету, запрошеним гостем засідання став директор Інституту соціально-економічної трансформації, експерт групи «Податкова реформа» Ілля Несходовський. Він виступив з доповіддю на тему оподаткування в IT-секторі. Акцент було зроблено на пільги для сектора ІТ України: можливості впровадження зарубіжного досвіду в якості рішень для українського бізнесу. Тема викликала жвавий інтерес серед учасників засідання, після чого було прийнято рішення продовжити її обговорення на наступних зустрічах.

Новим членом IT-комітету СУП стала компанія Youcontrol, яка займається розробкою програмного забезпечення, аналітикою і консалтингом в галузі ІТ.

У найближчій перспективі буде сформовано план роботи Комітету на 2019 рік. Передбачається продовжити практику проведення корисних інформативних заходів для членів Комітету та СУП в цілому, а також організувати зустріч з колегами з інших міст України.

Володимир Цой є главою IT-комітету СУП з моменту його заснування – кінця 2016 року. Згідно Положення про комітет, главу обирають не більше ніж на три терміни поспіль, де один термін становить один рік.

Союз українських підприємців – перша об’єднана сила незалежних українських підприємців, куди входить понад 650 компаній. Вона була створена 19 квітня 2016 року і веде свою діяльність за межами політичних інтересів з метою захисту інтересів підприємців та формування сприятливого бізнес-середовища в Україні.