Власники Групи компаній MTI привітали KSE з відкриттям нового учбового сезону

Президент Групи компаній MTI Володимир Цой та віце-президент Сергій Башлаков взяли участь у відкритті нового учбового сезону Kyiv School of Economics (KSE). Минулого року вони стали засновниками іменних стипендій для студентів цієї бізнес-школи.

 

У новому навчальному році провідний заклад бізнес-освіти й економічних наук почнуть відвідувати 107 нових студентів.

«Підтримка молоді у галузі економічних наук та прагнення розвивати освіту й бізнес-середовище України – це, перш за все, наша соціальна відповідальність як бізнесу. За якісні зміни відповідають люди, саме тому ми бачимо свій внесок в розвиток країни через інвестиції у молоді кадри», - зазначив Володимир Цой.

У своїй яскравій промові почесний президент KSE Тимофій Милованов, якого нещодавно було призначено на посаду міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, подякував всім меценатам та партнерам за підтримку, а студентам – за жагу до знань та наполегливість у навчанні.

«Ви дійсно впливаєте на зміни в Україні і впливаєте набагато сильніше, ніж здається: через культуру, яку ви несете в суспільство. Сьогодні можна бути успішними через свою працю і через свій розвиток. Такого не було раніше. Сьогодні випускники Київської школи економіки усюди, де відбувається щось хороше!» - звернувся до учасників заходу  Тимофій Милованов.

Свято 1 вересня відвідав також заступник голови Національного банку України Дмитро Сологуб, який нагадав студентам, що у конкурентному світі важливу роль гратимуть їх знання та навички.

«Сьогодні Україні потрібні не просто реформи, а докорінна зміна моделі економіки. Тільки за цієї умови наша країна стане інвестиційно привабливою та розвиненою. Тому ми й підтримуємо студентів KSE, в яких є потенціал та прагнення до втілення в життя таких масштабних трансформацій», - підкреслив Сергій Башлаков.

Керівництво школи подякувало партнерам та меценатам, зокрема Володимиру Цой та Сергію Башлакову, за вклад в розвиток України через підтримку підготовки кадрів для бізнес-середовища.