“Будь собою. Будь вдома “: співробітники Групи компаній MTI зняли відео про те, що надихає їх на карантині

Більше 3000 співробітників восьми бізнесів Групи компаній MTI вже місяць працюють в нових для себе умовах з різних місць. Офісні робітники - дистанційно, працівники логістичного комплексу - на складі, щоб забезпечити якісну обробку замовлень і своєчасну доставку вантажів. Незважаючи на те, що роботи стало більше, протягом усього періоду домашньої ізоляції кожен зробив щось, про що давно мріяв або постійно відкладав.

Двохвилинне відео під теглайном "Будь собою. Будь вдома "створено на основі роликів, які надіслали співробітники Групи про свої звершення на карантині за останній місяць. Хтось наважився забрати з притулку вихованця, а хтось сів за написання історичного роману, побудував лазню, почав займатися йогою, більше читати, готувати оригінальні сніданки, малювати, активніше займатися з дітьми.

"Карантин допоміг нам поглянути на повсякденні речі по-іншому і звернути увагу на ті дрібниці, які раніше ми сприймали як даність. Хоча саме з них і складається справжнє життя. Проект "Будь собою. Будь вдома" присвячений вічним цінностям. Він нагадує про те, як важливо бути вдячними життю і бачити світлу сторону навіть у найскладніших ситуаціях, "- підкреслила PR-директор Групи компаній MTI Ольга Кожухіна.

Група компаній MTI дякує всім співробітникам і партнерам за їх щоденну працю в умовах протидиї поширенню коронавирусної інфекції.

Бережіть себе і своїх близьких! Залишайтеся вдома!

#Будьсобою, #будьвдома